RIO Telematic
20.10.2018

Aktualizovány fotogalerie
11.10.2018

Přehled výrobních řad MAN
24.7.2015

O nás

Společnost CENTRUM MORAVA AUTO, s.r.o. byla založena více než před 14 lety. V současné době je jedním ze smluvních partnerů společnosti MAN užitková vozidla Česká republika spol. s r.o.

Centrum Morava Auto

Společnost sídlí od roku 2011 v novém prodejním a servisním areálu v Sedlnici nedaleko letiště Mošnov a působí jako oficiální prodejce MAN v Moravskoslezském kraji. Zaměstnanci, kteří od roku 1998 pracovali v prodeji vozidel MAN u firmy PTN-VESTRA, přešli do společnosti CENTRUM MORAVA AUTO, s.r.o., aby se oblast prodeje vozidel MAN mohla více specializovat na sortiment prodávaného zboží a byla dosažena maximální úroveň poskytovaných služeb. Zkušený prodejní tým se stal základem společnosti CENTRUM MORAVA AUTO, s.r.o., jednatelem společnosti je Ing. Čestmír Vespalec. Úkolem společnosti je především rozšiřovat obchodní aktivity s cílem dodávat špičkové produkty automobilové techniky značky MAN na český trh

Centrum Morava Auto

Výrobní program nákladních vozů MAN zahrnuje ucelenou škálu užitkových vozidel v hmotnostních kategoriích od 6 tun až po speciální vozidla s hmotností 50 tun. Řada těžkých tahačů zahrnuje i vozidla určená pro soupravy s celkovou hmotností do 250 tun.

Servisní zázemí pro vozidla MAN smluvně zabezpečuje firma PTN-VESTRA, s.r.o., která sídlí na stejném místě a po vyčlenění prodeje vozidel MAN se společnost PTN-VESTRA může specializovat na servisní služby. Servis získal v roce 2004 autorizaci, je začleněn do Euroservice 24 hod. Help Line a plní veškeré servisní povinnosti včetně zabezpečování náhradních dílů. Moderní vybavení servisu dovoluje provádět i náročné opravy vozidel MAN. V březnu roku 2004 splnil servis podmínky certifikace ISO 9001:2000.

Centrum Morava Auto

CENTRUM MORAVA AUTO, s.r.o. je společnost specializující se výhradně na prodej vozidel značky MAN. Sortiment vozidel se stále vyvíjí a tak aktuální nabídka je opravdu široká. Společnost CENTRUM MORAVA AUTO, s.r.o. zajišťuje akční financování u renomovaných leasingových společností. K dispozici jsou také skladová vozidla, která jsou ihned k dodání a možnost výkupu starých vozidel protiúčtem. Cílem naší společnosti je maximum spokojených zákazníků, zlepšení veškerých služeb a zvýšení celkového podílu prodeje MAN na českém trhu.

  Přihlásit