RIO Telematic
20.10.2018

Aktualizovány fotogalerie
11.10.2018

Přehled výrobních řad MAN
24.7.2015

MAN TGE – král mezi dodávkami

  • Dodávkové auto, které je určené od dopravy zboží až pro přepravu osob.
  • Má různé varianty podvozku a nástaveb, různé délky a také hmotnosti , které jsou od 3 do 6 tun.
  • V kabině je mnoho úložných prostor a také jsou různé typy výbav.

Nové TGE je skutečné užitkové vozidlo. K dispozici v různých variantách jako panelový van, kombi, kabina posádky s karoserií nebo kabina podvozku s karoserií je dobře vybavena pro téměř všechny úkoly. Ať už se jedná o logistiku, kurýrní, stavební, řemeslnickou nebo osobní dopravu, splňuje MAN TGE Van individuální a individuální požadavky se širokým spektrem vlastností a řešením karoserie. ( Fotogalerie)

 

Servis

MAN Solutions & MAN Service vám nabízí inovativní dopravní řešení a digitální služby. Individuální finanční služby, MAN ServiceContracts a odborné školení umožňují snížit náklady a poměrně jednoduše řídit efektivněji. Naše servisní oddělení Mobile24 a originální díly MAN zajišťují, že vaše dodávka je připravena k provozu po celý den.

motory MAN TGE

Pohony

Přední, zadní náhon nebo 4x4 a převodovky jsou 6 st. manuál nebo 8 st. automat.

pohony MAN TGE

 

Varianty - přehled programu MAN TGE

Skříňové, podvozky na různé typy nástaveb.

varianty MAN TGE

 

varianty MAN TGE

 

Skříňové

MAN TGE vás přesvědčí svými vysněnými rozměry. Jako skříňové vozidlo nabízí dva rozvory kol a ložný prostor až 18,4 m³. Délku vozidla můžete zvolit podle provedení mezi 5 986 mm a 7 391 mm, výšku vozidla mezi 2 355 mm a maximálně 2 835 mm. Pomocí volitelné spojky pro připojení přívěsu lze přepravovat až 3,5 tun. Přípustná celková hmotnost vozidla činí 5,5 tuny.

Skříňové vozidlo plus

Chcete ještě trochu víc? Pak se tedy jednoduše rozhodněte pro druhou řadu sedadel ve svém skříňovém vozidle. Řada sedadel je volitelně k dispozici v provedení se 3 nebo 4 sedadly a je integrovanou dělicí příčkou oddělena od ložného prostoru. Délka nákladu ve skříňovém vozidle Plus činí u standardního rozvoru kol až 2 770 mm (pod sedadlovou lavicí). Druhou řadu lze dodat pro skříňové vozidlo s normální a vysokou střechou a dlouhým rozvorem kol.

Skříňová nástavba Schmitz Cargobull

Hospodárnost versus každodenní užitek: Skříňová nástavba firmy Schmitz Cargobull udělá z vaší jednoduché kabiny pravý univerzální model. Použitím materiálů optimalizovaných na hmotnost je možné užitečné zatížení až 1 000 kg.

varianty MAN TGE

 

Skříňová nástavba je složená z nově vyvinutých sendvičových panelů a povrchových vrstev GFK, které jsou zároveň lehké i robustní.

Další inovace

Podlaha plně zatížitelná na celkové ploše, která umožňuje více užitečného nákladu a flexibility.

Zajištění nákladu je ve vaší skříňové nástavbě na palubě již z výrobny – díky kolejnicím Airline, které jsou po stranách zapuštěné do podlahy, díky spodní straně podlahové lišty, která je kolem dokola a díky dvěma řadám sloupkovým vázacím lištám na každé boční stěně ve výšce 600 mm a 1 300 mm. A pokud to nestačí: volitelně máte k dispozici mnoho dalších možností zajištění.

O odpovídající osvětlení se postará průsvitná střecha, která rovnoměrně osvětluje vnitřní prostor skříňové nástavby denním světlem. A díky pozičním světlům a LED stropním světlům se senzorem pohybu se ve své skříňové nástavbě budete bez problémů orientovat i v noci.

Délka nástavby činí volitelně 3 550 mm nebo 4 350 mm.

nástavby MAN TGE

 

Bezpečnost

Man TGE disponuje s 18 bezpečnostními prvky, které dávají pro Vás i Váš náklad pocit bezpečí a uchrání před nebezpečím na silnici.

Asistenční systém brždění
Sériový asistenční systém nouzového brzdění monitoruje dopravu před řidičem a varuje před příliš malými odstupy automatickým přibrzďováním. Díky tomu tak lze zmírnit závažnost nehod nebo autonehodám kompletně zabránit. Ve spojení s automatickou převodovkou je dokonce možné úplné zabrzdění do klidové polohy.

Asistent jízdního pruhu
A poté se zapne od rychlosti 65 km/h ještě také automaticky! Když ještě myslíte na práci nebo jste v myšlenkách už doma, roste nebezpečí nezáměrného opuštění jízdního pruhu. Aktivní asistent udržování jízdního pruhu LGS (Lane Guard System) vám pomůže udržovat vozidlo v jízdním pruhu. Díky tomu, že přemýšlí s vámi. A aktivně s vámi i řídí.

Asistent ochrany proti nárazu
Vždy se něco děje: Asistent ochrany proti bočnímu nárazu monitoruje svými 16 ultrazvukovými snímači okolí a varuje před sloupy, zdmi a dokonce také chodci. A pokud stojí něco v cestě, zatímco vy parkujete nebo se zařazujete, spustí systém optický a akustický alarm.

Asistent jízdy s přívěsem
Chytřejší posouvá: Asistent jízdy s přívěsem vám usnadňuje couvání s přívěsem. Přitom pomocí joysticku určujete směr jízdy přívěsu pomocí nastavení zrcátka tím, že určujete požadovaný úhel ohybu. Zní to komplikovaně. Ale není.

Parkovací asistent
Ruce vzhůru! Tomu říkám parkovací místo! Parkovací asistent za vás převezme namáhavé točení volantem a zaparkuje vaši dodávku MAN TGE i do té nejmenší vhodné mezery. Vy musíte pouze přidat plyn a brzdit – díky tomu tak ušetříte sílu na opravdovou práci.

Asistent pro vyparkování
Nechejte konkurenci za sebou. Pomocí asistenta pro vyparkování budete vědět, co se odehrává za vámi. Asistent vám pomůže při vyjíždění z parkoviště a bude sledovat okolní dopravu. V kritických situacích za vás asistent pro vyparkování přibrzdí nebo vám dokonce pomůže úplně zabrzdit.

 

MAN TGE

je vůz, který vás zaujme jednoduchou elegantní linií karoserie a nadchne objemným prostorem nákladní části. Nový TGE dokáže bezpečně uložit a převážet těžký materiál, nářadí i zboží. Výkonné motory dodávají hbitost a pohyblivost pro pohyb ve městě, ale také dostatečnou výdrž a energii pro překonání dlouhých vzdáleností. Kabina řidiče je řešena s ohledem na maximální pohodlí. K dispozici je zapojení handsfree, mobilních služeb i multimédií. Vynikající služby odvádí i řada asistenčních systémů. Pro manipulaci, couvání nebo parkování vám garantuje přesnost Trailer Assist, k dispozici jsou však i senzory pro ochranu boků vozidla, kontroly slepého úhlu nebo detekce nebezpečných situací v dopravě. MAN je zárukou spolehlivosti, dodá vašemu podnikání potřebnou kvalitu a zvýší produktivitu. Zároveň bude skvěle reprezentovat a umocní dobrý dojem z vaší značky.

Nový MAN TGE

 

  Přihlásit